blog

Jsem vztahová koučka. Co pro vás mohu udělat?   

Jste zklamaná, rozčarovaná, smutná a nejspíš i naštvaná, protože se vám právě rozplynul další sen o Panu Božském. Pokolikáté už? Proč se opakovaně zaplétáte s muži, kteří vám přinášejí jen zoufalství a bolest?

Dovolte mi zeptat se vás:

● Jste ochotna si znovu koupit boty, o nichž víte, že se za měsíc rozpadnou?  

● Ubytujete se podruhé v hotelu, v němž se vám nelíbilo?

● Dopřejete si jahody, když víte, že na ně máte alergii?
 

Jistěže ne. Je ovšem otázka, proč opakujete stejnou chybu ve vztazích?
Je s vámi něco špatně?
Máte se snad smířit s tím, že jste „prostě taková“?
 

To ani náhodou!

 

Jste úžasná žena, která se jen dívá špatným směrem

 

Věřte mi, jste jedinečná bytost, dospělá a taky rozumná. Jenže přitažlivost mezi lidmi je iracionální a rozum nemá šanci.

Možná vás bude varovat před schůzkou s mužem, který vypadá jako bezdomovec, i před rande s kolegou, o němž víte, že dal své přítelkyni facku. Ale co všichni ti bez-vadní sympaťáci, do kterých se zblázníte, abyste si posléze znovu potvrdila, že muži jsou…. (doplňte si sama)? Na ty je naše mysl krátká.

 

Momentálně tedy přitahujete nevhodné muže. Ale již brzy to může být jinak! Zažila jsem to u mnoha svých klientek. Potřebovaly nejprve poznat sebe sama a přijmout, že si zaslouží lásku. Tu partnerskou, ale především lásku k sobě. A pak jim jako zázrakem začali vstupovat do života muži. Ti správní muži. Vlastně to ani nebyl zázrak, ony jen změnily svoje vnitřní nastavení a vystupování.

Jak proměnit smutného motýla ve šťastného motýla

 

Proto vás jako koučka budu podporovat tak dlouho, jak budete potřebovat. Od chvíle, kdy se začnete poohlížet po vhodném partnerovi, přes seznámení a randění s ním až do okamžiku vstupu do manželství.

Záleží na vás. Možná vám postačí jednorázová konzultace, rozhodnete se pro více setkání, nebo budeme po určitou dobu v kontaktu každý den a já budu připravena rozebrat s vámi každý telefonát nebo esemesku od potenciálního partnera. Klidně i v noci. Co dál?
 

● Pomůžu vám poznat vaše silné i slabé stránky, najít sebedůvěru a naučit se mít ráda.

● Probereme spolu vaše představy ohledně ideálního partnera.

●  Naučíte se komunikovat s muži a chápat, jak přemýšlejí.

● Vytipujeme místa s vyšší pravděpodobností navázání kontaktu s těmi, kteří se k vám hodí.

● Vybereme nejvhodnější online seznamku, kde si s mou pomocí vytvoříte atraktivní profil.

● Osvojíte si etiketu online seznamování, telefonování a textování.

● Připravíte se na první rande (image, make-up, osobní styl a značka, styl komunikace).
 

Randěním moje podpora nekončí

Samozřejmě ani nalezení partnera neznamená, že se vám otevře brána do ráje a slunce nikdy nepřekryjí mraky. Může se stát, že vám vyvolený najednou nevěnuje tolik pozornosti jako dřív, nesnese se s lidmi, které máte ráda, přešlapuje nerozhodně na místě, zatímco vy byste už nejraději kupovala kočárek nebo aspoň vybírala snubní prstýnky.

Stát se může cokoliv a měla byste vědět, že ať už se necítíte ve vztahu či v manželství z jakéhokoliv důvodu dobře, jsem tu, abychom společně rozebraly vaši situaci a vymyslely, co můžete udělat, aby se situace zlepšila. To stejné platí i pro případ rozchodu. I kdyby se nerozešel on s vámi, ale vy jste opustila jeho, neznamená to menší bolest. Uvidíte, že sdílené trápení je poloviční trápení.

Proč na tohle kamarádka nestačí?

Myslí to s vámi dobře, ale mezi jejím přístupem a přístupem koučem je významný rozdíl. Kamarádčina rada a pomoc je limitovaná jejími názory, zkušenostmi, náladou a nulovým odstupem. Radí vám, co by udělala ona. Ale to nutně nemusí být dobré pro vás. Vezměte si, že vám třeba v dobré víře, že zabije dvě mouchy jednou ranou, dohodí svého svobodného bratrance. Je to prima chlap, ale k vám se nehodí. Jenže můžete kamarádku zklamat jeho odmítnutím? V tu ránu se z pomoci stává nežádoucí přítěž.

 

Vztahový kouč oproti tomu není nijak zainteresovaný, tudíž se může soustředit výhradně na váš prospěch. Místo rad vám umožní, abyste sama poznala „past na tygra“, do které opakovaně padáte. A navede vás, abyste příště šla správnou cestou – tou, po které chodí skutečný pan Božský.