MŮJ PŘÍBĚH A MOJE MOTIVACE

Můj příběh a moje motivace


Láska je pro mě prvořadým tématem. Prošla jsem si náročným procesem sbírání zkušeností. Zažila jsem radosti i pády. Já sama jsem ve svém životě postrádala službu, kterou dnes nabízím a díky které mohu měnit k lepšímu životy nejen ženám, ale i mužům.

Dnes vidím, že je tato služba potřebná stejně jako doktor nebo psycholog. Učíme se zlomky a fyzikální zákony, ale jak si vybrat partnera, jak úspěšně projít začátkem vztahu, to nás nikdo neučí. A tady jsem objevila díru ve vesmíru. Právě proto vznikla Vyšší dívčí.

Vystudovala jsem Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze. I díky tomu dokážu porozumět neuchopitelné chemii lásky.

Od dob svého dospívání funguji jako vrba, katalyzátor pro všechny své blízké. Jsem rádkyní přítelkyním, ženám i mužům při výběru životního partnera, žádostech o ruku, řešení krizí, rozchodů či narození dítěte. Stalo se to mojí vášní, snad i proto, že vždy vidím kladný výsledek a cítím velké naplnění.

Posledních patnáct let se intenzivně věnuji duševní práci na sobě. Roky se učím od nejlepších učitelů na téma filozofie, hledání osobního štěstí, partnerství, terapie, sexuální terapie, práce s tělem na emoční úrovni, práce s vlastními stíny, life coaching, etiketa a další.

Pak už stačilo pár šťastných souher okolností a přišla mi do cesty kniha od Ellen Fein a Scherrie Schneider. Trvalo dalších pár let, než jsem s Ellen a Scherrie navázala spolupráci. Mezitím jsem se seznámila s prací nejznámějších seznamovacích a vztahových koučů po celém světě a rozhodla se být užitečná v oblasti lásky také v Čechách a na Slovensku.
Díky získaným znalostem a zkušenostem mohu poradit, jak být silná v životě, v práci i v lásce také Vám.


Pavla KonvalinováKDO JSOU MOJE UČITELKY


Jsem první česká certifikovaná koučka světově proslulých "The Rules" od Sherrie Schneider a Ellen Fein (USA), autorek světových bestsellerů.

V češtině vyšly jejich dvě knihy pod názvy:

        Pravidla, kterými se vaše matka neřídila, nakladatelství Motto, 2013
        Tajná pravidla jak najít báječného manžela, nakladatelství Motto, 2008

"The Rules isn´t just a book, it is a movement, honey!"

OPRAH WINFREY